Archiwum - Aktualności

12 maja 2005 20:50

Gmina Regimin pow. ciechanowski „ Meldunek o przystąpieniu do kampanii

Gmina Regimin pow. ciechanowski „ Meldunek o przystąpieniu do kampanii
Zachowaj trzeźwy umysł „


Decyzję o przystąpieniu do kampanii podjęła Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Koordynacją akcji zajmuje się pracownik Urzędu Gminy będący jednocześnie sekretarzem Gminnej Komisji. Do udziału w akcji zaproszone zostały wszystkie szkoły z terenu gminy. I tak w akcji udział biorą 4 Szkoły Podstawowe znajdujące się w Regiminie, Pniewie Czeruchach, Zeńboku i Szulmierzu oraz Gimnazjum w Regiminie.
Realizatorami programu są nauczyciele i uczniowie z w/w szkół. Zakładana jest współpraca z rodzicami, osobami i instytucjami zajmującymi się profilaktyką.
We wszystkich szkołach na terenie gminy w dniu 1 czerwca organizowany będzie dzień sportu połączony z licznymi konkursami sportowymi , wystawą prac plastycznych i zdrowym stylem życia.
Całość kampanii wspierana jest przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Wójta Gminy Regimin poprzez zakup niezbędnego sprzętu do realizacji kampanii jak też zakup nagród dla uczestników biorących udział w dodatkowych zajęciach związany z w/w kampanią.

Przeczytano: 2748 razy.| Wydrukuj|Do góry