Aktualności

25 września 2018 12:05 | Aktualności

SUKCESY STRAŻAKÓW NA ZAWODACH POWIATOWYCH W GLINOJECKU.
Stadion sportowy w Glinojecku był miejscem tegorocznych


Powiatowych Zawodów Sportowo – Pożarniczych,


zorganizowanych przez Zarząd Powiatowy ZOSP, Komendę Powiatową PSP

oraz samorząd Miasta Glinojecka.


Znakomicie spisały się na tych zawodach drużyny reprezentujące Gminę Regimin, co jest dowodem na rozwój i coraz lepszy stan 8 jednostek OSP działających na naszym terenie.


Przede wszystkim należy podkreślić, że Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze chłopców z OSP Koziczyn i dziewcząt z OSP Klice były w Glinojecku jedynymi tego typu drużynami, jakie zgłoszono do zawodów z terenu całego powiatu ciechanowskiego.


Oczywistym jest więc, że obie zajęły I miejsca w swoich kategoriach, ale znakomicie zaprezentowały swoje umiejętności tak w sztafecie, jak i ćwiczeniu bojowym. Pokazały kunszt i sprawność osiągając znakomite czasu w obu konkurencjach.


Bardzo dobrze zaprezentowały się w Glinojecku także zespoły seniorskie, gdyż mężczyźni z OSP Pawłowo jedynie o niecałą sekundę przegrali rywalizację o I miejsce z doświadczoną ekipą z OSP Gąsocin.


Strażacy z Pawłowa zostawili w pokonanym polu 10 zespołów, m.in. z Rydzewa, Młocka czy Malużyna.

Bardzo dobrze w sztafecie spisali się też strażacy z OSP Lekowo, którzy zajmowali po niej III miejsce.Mniej udanie wypadli w „bojówce” i w końcowej klasyfikacji znaleźli się na VI miejscu. 


Wspaniały pokaz umiejętności był też udziałem Kobiecej Drużyny Pożarniczej, która działa w ramach OSP Pawłowo. Dziewczyny, zajmujące po sztafecie III lokatę, swoje ćwiczenie bojowe wykonały bez zarzutu. Pozwoliło im to awansować wyżej i w efekcie zajęły one II miejsce wśród 5 startujących w Glinojecku KDP.


Wszystkim naszym zespołom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za tak wspaniały start i sukcesy. Słowa uznania należą się również Kierownikom zespołów, Naczelnikom i Prezesom naszych OSP, którzy tak znakomicie przygotowali zawodników do zawodów w Glinojecku.
Przeczytano: 1217 razy.| Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: