Aktualności

20 września 2018 15:03 | Aktualności

"CZARNI" NA NAJWYŻSZYM STOPNIU PODIUM TURNIEJU GREEN CUP 2018 w Regiminie

"CZARNI" NA NAJWYŻSZYM STOPNIU PODIUM

TURNIEJU GREEN CUP 2018 w RegiminieVIII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej GREEN CUP 2018, rozegrany 9 września br w Regiminie był wyjątkowy. Po pierwsze dlatego, że po raz pierwszy w bogatej historii turnieju zagrały w nim dziewczęta a po drugie dlatego, że po trzech latach udało się wreszcie naszej drużynie stanąć na najwyższym stopniu podium.


W VIII edycji turnieju oprócz gospodyń - MUKS "Czarni" Regimin udział wzięły następujące zespoły: LUKS "Lider" Winnica, KS Zawkrze Mława, UKS "Dwójka" Małkinia i UKS "Wkra" Sochocin.

Drużyny rozegrały łącznie 10 meczów systemem "każdy z każdym", 2x12 minut.


Harmonogram gier i wyniki osiągnięte przez zawodniczki MUKS "Czarni" Regimin:


  • MUKS "Czarni" Regimin - KS Zawkrze Mława 9:7;
  • UKS "Dwójka" Małkinia - MUKS "Czarni" Regimin 8:12;
  • MUKS "Czarni" Regimin - UKS "Wkra" Sochocin 13:4;
  • MUKS "Czarni" Regimin - LUKS "Lider" Winnica 25:1.


Nasza drużyna odniosła komplet zwycięstw, prezentując równą formę oraz wysoką skuteczność w obronie i ataku co pozwoliło cieszyć się z zajęcia 1 miejsca oraz nagród indywidualnych. Tradycją turnieju są wybory najlepszej "7" turnieju, najbardziej wartościowej zawodniczki, w skrócie M.V.P. oraz królowej strzelców. Nagradzamy też w kategorii Fair Play, czyli drużynę, której zawodniczki w ciągu całego turnieju zostały najmniej razy upomniane bądź ukarane wykluczeniem przez sędziów.


Końcowa klasyfikacja turnieju:


1.MUKS "Czarni" Regimin
2.UKS "Wkra" Sochocin
3.KS Zawkrze Mława
4.LUKS "Lider" Winnica
5.UKS "Dwójka" MałkiniaNagrody i wyróżnienia indywidualne:

Siódemka turnieju:


LS - Oliwia BARSZCZ (Małkinia)
LR - Julia NAŁĘCZ (REGIMIN)
ŚR - Oliwia CALIK (Mława)
OBR - Paulina SOBOTA (REGIMIN)
BR - Amelia JURCZAK (REGIMIN)
PR - Wiktoria RZECZKOWSKA (Winnica)
PS - Karolina KAMASZEWSKA (Sochocin)
Królowa Strzelców i zarazem M.V.P. turnieju - Dominika CZARNEWICZ (REGIMIN)
Puchar FAIR PLAY - KS ZAWKRZE MŁAWA

 

 

Serdecznie dziękujemy za wsparcie Pani Elżbiecie Szymanik, Zastępcy Dyrektora ds. EFS w Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych, która przekazała upominki dla "siódemki" turnieju.


Jestem niezwykle zadowolony z dzisiejszego turnieju. Jako drużyna zagraliśmy bardzo dojrzałe zawody. Było widać zarówno na parkiecie jak i na trybunach jak bardzo po wakacyjnej przerwie Regimin stęsknił się za szczypiorniakiem.Chciałbym pogratulować wszystkim moim zawodniczkom zaangażowania i konsekwencji, które zadecydowały, że to właśnie my cieszymy się z wygranej. Jako szkoleniowiec cieszę się również z faktu, że akumulatory, które ładowaliśmy podczas letniego obozu przygotowawczego pracują naprawdę solidnie. Podsumowując pozwolę sobie w imieniu nas wszystkich organizatorów serdecznie podziękować wszystkim drużynom, które przyjęły nasze zaproszenie ich trenerce, trenerom i rodzicom za super atmosferę, którą stworzyli na parkiecie i poza nim. Fakt, że od dwóch lat nie mogliśmy wdrapać się na najwyższy stopień podium, jak podkreślał Wójt naszej gminy Lech Zduńczyk, wynikał wyłącznie z naszej gościnności i otwartości. Dopiero dziewczęta wzięły dosłownie sprawy w swoje ręce i zmieniły bieg historii. Serdeczne dzięki rodzicom "Czarnych" dziewczyn za to że tak bardzo angażują się w codzienne życie klubu i wszystkim, którzy dołożyli choć małą cegiełkę by ten turniej miał taki niepowtarzalny klimat i oprawę - podsumował GREEN CUP 2018, trener "Czarnych" Jacek Warda


A teraz w myśl zasady, że czasem jedno zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z turnieju Uśmiech

 

Przeczytano: 493 razy.| Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: