Aktualności

16 sierpnia 2018 15:13 | Aktualności

RUSZA LINIA ZKM NR „11” REGIMIN – OPINOGÓRA!

 

 

 

14 sierpnia 2018r. 

Prezydent Miasta Ciechanów Krzysztof Kosiński

i Wójt Gminy Regimin Lech Zduńczyk

podpisali umowę,

dzięki której Zakład Komunikacji Miejskiej uruchomi nową

linię autobusową nr 11 łączącą Regimin z Ciechanowem i Opinogórą.Zacznie ona funkcjonować z dniem 27 sierpnia br. Autobusy będą wykonywały trzy kursy w godzinach porannych i tyleż samo w godzinach popołudniowych.


Opens external link in new windowObejrzyj film udostępniony przez UM Ciechanów


Trasa przejazdu prowadziła będzie z Regimina przez Lekowo i Grzybowo do Ciechanowa. W mieście linia przebiegała będzie ulicami Sienkiewicza, 17 Stycznia, Tatarską, 3 Maja, Placem Kościuszki, 11 Pułku Ułanów Legionowych, Pułtuską i dalej przez Chrzanówek i Władysławowo do Opinogóry.


Taki przebieg linii umożliwi dojazd nie tylko do szkół w Ciechanowie, ale także szpitala i centrów handlowych. Zgodnie z podpisana umową pasażerom przysługiwały będą wszystkie zniżki i uprawnienia, jakie obecnie posiadają mieszkańcy Ciechanowa.


Ceny biletów jednorazowych i miesięcznych będą identyczne jak te obowiązujące na terenie miasta.


Umowa podpisana została do końca bieżącego roku. W tym czasie prowadzona będzie analiza frekwencji i czasu kursowania autobusów. Rozważana jest także ewentualność zmiany trasy ich przejazdu i możliwość uruchomienia kursowania autobusów ZKM także na innych trasach.

Szczegóły dotyczące rozkładu jazdy, ulg i zasad opłat za przejazdy podana będzie do wiadomości mieszkańców Gminy Regimin jeszcze w bieżącym tygodniu.


                          


 

Przeczytano: 580 razy.| Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: