Aktualności

25 czerwca 2018 14:12 | Aktualności

STRAŻACKIE ZAWODY W JARLUTACH

 

 

 

17 drużyn z 8 jednostek OSP wzięło udział w tegorocznych Gminnych Zawodach Sportowo Pożarniczych, jakie odbyły się 16 czerwca w Jarlutach Dużych.

Startowało 8 zespołów męskich, 3 kobiece, Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z dziewcząt z Klic oraz 4 MDP chłopców. Łącznie na starcie stanęło ponad 140 druhen i druhów z terenu całej naszej gminy.

Rywalizacji sprzyjała zarówno piękna słoneczna pogoda, jak i wzorowa organizacja imprezy. W klasyfikacji generalnej (podsumowany czas sztafety i ćwiczenia bojowego) najlepsi wśród mężczyzn okazali się strażacy z OSP Lekowo, wyprzedzając OSP Szulmierz i OSP Pawłowo.

Na kolejnych miejscach znalazły się OSP Jarluty Duże (IV), OSP Klice (V), OSP Koziczyn (VI), OSP Zeńbok (VII) i OSP Targonie (VIII).

Wśród kobiet zwyciężyły panie z OSP Pawłowo przed OSP Jarluty Duże i OSP Szulmierz.

Rywalizacja chłopców zakończyła się zwycięstwem MDP Koziczyn, która wyprzedziła MDP Szulmierz (II lokata), MDP Pawłowo (III) i MDP Zeńbok (IV).

Wszystkie uczestniczące w zawodach drużyny otrzymały ufundowane przez Urząd Gminu puchary oraz okolicznościowe dyplomy.Przeczytano: 266 razy.| Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: