Aktualności

21 czerwca 2018 10:19 | Aktualności

SZCZYPIORNISTKI MUKS REGIMIN NAJLEPSZE W TURNIEJU MINI PIŁKI RĘCZNEJ W DRAWNIE.
W dniach 11-13 maja szczypiornistki MUKS "Czarni" Regimin uczestniczyły w wyjazdowym Turnieju Mini Piłki Ręcznej w Drawnie.


Zawody miały bardzo uroczystą oprawę, ponieważ były połączone z obchodami 100 - lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę.


Ku ogromnej radości i wzruszeniu


NASZE  ZAWODNICZKI  ZAJĘŁY  PIERWSZE  MIEJSCE

 

i wywalczyły złote medale, okazały puchar, nagrody rzeczowe oraz wyróżnienia indywidualne.

 


W meczach grupowych "Czarne" najpierw pokonały SP 5 Koszalin 15:2, uległy SP Skórzewo 9:15, by w ostatnim meczu tej fazy rozgrywek przekonująco zwyciężyć z gospodyniami turnieju, Drawianką Drawno 15:2.


W półfinale po bardzo zaciętym i pełnym zwrotów akcji meczu wygrały z Panterami Dopiewo 11:9. Mecz finałowy okazał się udanym rewanżem za jedyną grupową porażkę w turnieju. Warto podkreślić, że był to trzeci z rzędu turniej w którym "Czarne" grały w finale. Tym razem przysłowie "do trzech razy sztuka" sprawdziło się co do joty i nasze dzielne i waleczne szczypiornistki dosłownie "wyszarpały" zwycięstwo jedną bramką (11:10).Trzeba przyznać, że rywalki ze Skórzewa walczyły naprawdę nieustępliwie ale tym razem puchar i złote medale przyjechały z naszymi zawodniczkami do Regimina.


"Moje zawodniczki już od kilku turniejów "krążyły" wokół tego pierwszego miejsca. Jestem bardzo zadowolony i dumny z tego sukcesu. Doda on nam jeszcze więcej pozytywnej energii do dalszej pracy na treningach" - podsumował zwycięstwo w Drawnie trener Jacek Warda.


Naszym młodym szczypiornistkom gratulujemy zwycięstwa i mocno trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.
Przeczytano: 212 razy.| Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: