Aktualności

20 grudnia 2017 09:30 | Aktualności

PIĘKNY JUBILEUSZ 100 LAT
Dnia 29 października 2017 roku setną rocznicę urodzin obchodziła mieszkanka Gminy Regimin Pani Jadwiga Emilia Krętkowska.

Z tej okazji w dniu 31 października 2017 roku do Pani Jadwigi udał się Wójt Gminy Regimin – Lech Marek Zduńczyk oraz zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Regiminie – Monika Gwoździk, aby złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji tak pięknego jubileuszu.

W uroczystości, zorganizowanej w domu rodzinnym Jubilatki w Regiminie, wzięli również udział: Poseł RP – Anna Cicholska, Kierownik Delegatury MUW w Ciechanowie- Krzysztof Bieńkowski, Kierownik Placówki Terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Ciechanowie – Mariola Kołakowska oraz licznie zgormadzona Rodzina Pani Jadwigi.

Jubilatka otrzymała wiele życzeń, kwiatów, listów gratulacyjnych. Odśpiewane zostało nie tradycyjne 100, ale 200 lat. Była to niezmiernie wzruszająca uroczystość. Przysłuchując się opowieściom Pani Jadwigi o tym, jak żyła przez te 100 lat można wywnioskować, że recepta na długowieczność jest prosta i każdy z nas ma szansę dożyć tak pięknego wieku – trzeba się modlić, szukać w życiu spokoju i dużo się śmiać.


Przeczytano: 588 razy.| Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: