Aktualności

11 lipca 2017 16:06 | Aktualności

FESTYN W REGIMINIE: SŁOŃCE, ZABAWA I NAGRODY.
Urząd Gminy w Regiminie, we współpracy z Dyrekcją, Radą Pedagogiczną i Radą Rodziców Gminnego Zespołu Szkół w Regiminie, z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka zorganizował Gminny Festyn Rodzinny.

Dnia 10 czerwca od godziny 13.00 na boisku szkolnym w Regiminie na uczestników Festynu czekała cała moc atrakcji.

Kolejki chętnych ustawiały się do zjeżdżalni, basenu z piłeczkami, wielkich kul wodnych i nadmuchiwanego zamku. Z wszystkich tych urządzeń dzieci mogły korzystać  bezpłatnie.

Wielką popularnością cieszyło się także stoisko, gdzie milusińskim malowano buźki. Przez pełne sześć godzin nie brakowało chętnych do udziału w niezliczonych konkursach, zabawach i pokazach – każdy z uczestników odchodził z upominkami, które ufundował Urząd Gminy w Regiminie.

W organizację zabaw i pokazów włączyły się także Ochotnicze Straże Pożarne z terenu gminy. Dzieci miały okazję nie tylko obejrzeć samochody strażackie, bowiem strażacy z Lekowa zorganizowali także pokaz ratownictwa medycznego, konkursy i zawody sprawnościowe dla dzieci.

Na stoiskach królowały ciasta domowego wypieku przygotowane przez mamy z rady Rodziców przy GZS w Regiminie, grilowana karkówka, kiełbaski i, oczywiście, cukrowa wata.

Fantastycznie zaprezentował się dziewczęcy zespół tańca prowadzony przez p. Danutę Kacprzak – Lipkę. Zabawa przy muzyce trwała aż do godz. 19.00.

Festyn był także okazją do podsumowania konkursów ekologicznych i wręczenia ich uczestnikom nagród i upominków.Przeczytano: 689 razy.| Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: