Urząd Gminy Regimin
https://regimin.pl

08 lutego 2018 10:29 | Aktualności

Informacja dla mieszkańców Gminy Regimin dofinansowanie na modernizację kotłowni domowych

Informacja dla mieszkańców Gminy Regimin

Dofinansowanie na modernizację kotłowni domowych


W związku z licznymi zapytaniami odnośnie dofinansowania ze środków WFOŚ i GW w Warszawie na modernizację kotłowni w budynkach mieszkalnych na terenie Gminy Regimin,


Wójt Gminy Regimin informuje,

iż z dniem 08.02.2018 r.

zostają wprowadzone zapisy osób zainteresowanych

uzyskaniem dofinansowaniem na wymianę kotłów

na gazowe, olejowe lub opalane biomasą.


W roku ubiegłym dofinansowaniem mogły być objęte przedsięwzięcia polegające na modernizacji indywidualnych źródeł ciepła tj. wymianie kotłów lub palenisk węglowych na gazowe, olejowe lub opalane biomasą. Kotły na biomasę nie mogły posiadać dodatkowego rusztu żeliwnego umożlwiającego tradycyjne palenie jak w kotle zasypowym.


W przypadku wymiany pieca węglowego na piec gazowy niezbędne było przedłożenie wraz z wnioskiem prawomocnego pozwolenia na budowę. Szczegółowe informację dotyczące dofinansowania wraz z wykazami wymaganych dokumentów zostaną zamieszczone na stronie internetowej po opublikowaniu warunków przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.


Dofinansowane uzależnione jest od otrzymania dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

 

Przyjmowanie zapisów potrwa do 23 lutego 2018 r. do godziny 16.00

 

Wszystkie  informacje  o  dofinasowaniu można uzyskać w Urzędzie Gminy Regimin, w pokoju nr 19  lub pod  numerem telefonu 23/ 681-17-56 w 29.


W załączeniu do pobrania wniosek w formacie Microsoft Word oraz Acrobat Reader.


Załączniki:

wniosek_modernizacja_kotly_regimin_2018.docx [16.91 KB]

wniosek_modernizacja_kotly_regimin_2018.pdf [423.68 KB]