Aktualności

28 lipca 2016 13:01 | Aktualności

XI ZJAZD ODDZIAŁU GMINNEGO OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH
Ostatnim elementem odbywającej się w bieżącym roku kampanii sprawozdawczo-wyborczej w strukturach Ochotniczych Straży Pożarnych na terenie Gminy Regimin był XI Zjazd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Regiminie.

W 2016 r. kończyła się pięcioletnia kadencja władz tak poszczególnych OSP, jak i Oddziału Gminnego ZOSP w Regiminie. Zjazd odbył się  16 kwietnia 2016 r. w strażnicy OSP w Koziczynie. Uczestniczyło w nim  26 delegatów wybranych przez siedem działających na terenie gminy jednostek OSP, reprezentujących 285 członków OSP i MDP. Przybyli także zaproszeni goście oraz członkowie ustępujących władz Oddziału Gminnego Związku.

Najważniejszym punktem obrad był wybór nowych władz Oddziału oraz przyjęcie programu działania na lata 2016-2021. Przybyli do Koziczyna delegaci jednogłośnie udzielili absolutorium dotychczasowemu Zarządowi Oddziału oraz powołali nowy jego skład.

Prezesem Zarządu został dotychczas pełniący obowiązki dh Lech Zduńczyk, jednocześnie Wójt Gminy Regimin, zaś na stanowiska Wiceprezesów powołano druhów Alberta Prymusiewicza (OSP Lekowo), Jacka Dziąbę (OSP Szulmierz) oraz Marcina Dobrzenieckiego (OSP Pawłowo).

Powołano także nową Komisję Rewizyjną Oddziału oraz delegatów na Zjazd Oddziału Powiatowego Związku.


 

Przeczytano: 765 razy.| Wydrukuj|Do góry