Aktualności

15 czerwca 2016 07:59 | Aktualności

MAZOWIECKI PROGRAM STYPENDIALNY DLA UCZNIÓW SZCZEGÓLNIE UZDOLNIONYCH - NAJLEPSZA INWESTYCJA W CZŁOWIEKARUSZAJĄ STYPENDIA DLA NAJZDOLNIEJSZEJ MŁODZIEŻY- SKORZYSTAJ Z SZANSY!

 

Rusza kolejna edycja projektu Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja w człowieka w roku szkolnym 2016/2017

 

W dniach od 13 do 30 czerwca 2016 r. będzie trwał nabór wniosków do projektu.

 

Aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się na dedykowanym systemie internetowym pod adresem www.oeiizk.waw.pl/stypendia/i wypełnić wniosek.

Wygenerowaną z systemu wersję papierową wniosku wraz z niezbędnymi dokumentami należy przesłać do Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie do 15 lipca br. (decyduje data wpływu).

 

Stypendium ma charakter naukowy. Musi zostać wydatkowane na cele edukacyjne. W roku szkolnym 2016/2017 wyniesie ono nie mniej niż 3800,00 zł. W przypadku ucznia niepełnosprawnego kwota będzie wyższa o około 200 zł.

 

Celem projektu jest umożliwienie rozwoju edukacyjnego uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z obszaru Województwa Mazowieckiego, uzdolnionych w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych nowożytnych, matematyki i przedsiębiorczości.

 

Serdecznie zapraszamy do rejestrowania się!

Przeczytano: 964 razy.| Wydrukuj|Do góry