Aktualności

14 czerwca 2016 10:30 | Aktualności

WAKACYJNE PODRÓŻE Z KOLEJAMI MAZOWIECKIMI

Koleje Mazowieckie informują:

„Spółka „Koleje Mazowieckie - KM" 25 czerwca 2016 r. uruchomi wakacyjne połączenia Warszawy z Trójmiastem i Ustką - pociąg „Słoneczny", a także z Krakowem - pociąg „Dragon".

„Słoneczny" i „Dragon" składają się z nowoczesnych wagonów piętrowych i lokomotywy Traxx wyprodukowanych przez firmę Bombardier. Ich prędkość maksymalna to 160 km/h. Podróż jest szybka i komfortowa. Wagony piętrowe są klimatyzowane, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także wyposażone w przewijaki dla niemowląt oraz stojaki na rowery. Nad spokojnym przebiegiem podróży każdego turysty czuwa uprzejma obsługa pociągu.

Bilety na pociągi „Słoneczny" i „Dragon" są do nabycia w bardzo atrakcyjnych cenach. Honorowane są zniżki ustawowe, dodatkowo w cenie biletu można zabrać ze sobą rower lub psa.

Zakupu biletu można dokonać w kasach biletowych, w biletomatach KM, za pomocą aplikacji skycash na telefon komórkowy, a także bezpośrednio u kierownika pociągu. Dodatkowo do 30 czerwca w sprzedaży są bilety w promocyjnych cenach - 23 zł na pociąg „Dragon" oraz 35 zł na pociąg „Słoneczny". Ponadto „Słonecznemu" towarzyszy akcja „Słoneczny wysyp rabatowy", dzięki której można skorzystać z atrakcyjnych zniżek w nadmorskich kawiarniach, instytucjach kultury i centrach rozrywki.

Rozkłady jazdy pociągów „Dragon" i „Słoneczny" dostępne są na stronie www.mazowieckie.com.pl."Przeczytano: 962 razy.| Wydrukuj|Do góry