Aktualności

28 czerwca 2017 13:44 | Aktualności

„STO LAT!” DLA JUBILATÓW.
Na zorganizowaną w tym roku uroczystości wręczenia medali za "Długoletnie Pożycie Małżeńskie” Wójt Gminy Regimin zaprosił trzy pary świętujące swój jubileusz.

Niestety, ze względów zdrowotnych do świetlicy w Lekowie nie mogli dojechać obchodzący 60 rocznicę swojego ślubu Państwo Maria i Lech Perzanowscy z Lekówca.

Gośćmi honorowymi byli na tej uroczystości Państwo Teresa i Andrzej Stępkowscy z Grzybowa oraz Hanna i Franciszek Joniak  z Jarlut Dużych. Oprócz serdecznych życzeń i podziękowań dostojni Jubilaci z rąk Wójta Lecha Zduńczyka i Zastępcy Kierownika USC Moniki Gwoździk, odebrali przyznane Im odznaczenia, dyplomy i bukiety kwiatów.

Wzruszającym elementem uroczystości był występ, jaki pod kierunkiem p. Agnieszki Morawskiej, przygotowały dla Jubilatów dzieci ze Szkoły Podstawowej w Regiminie. Wielu z uczestników uroczystości ocierało płynące z oczu łzy wzruszenia. Obchody zakończyły się spotkaniem przy okolicznościowym torcie, owocach, słodyczach i symbolicznej lampce szampana.Przeczytano: 550 razy.| Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: